چالش تابستان 98 پابجی

چالش تابستان پابجی موبایل با جوایز رایگان ارزشمند

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

چالش تابستان پابجی موبایل با جوایزی نظیر اسکین و ست لباس شروع شد ! این چالش تنها برای کشور آمریکا می باشد پس شما برای شرکت در این چالش نیاز به vpn دارید .. که می توانید از فیلتر شکن : nordvpn استفاده نمایید ، چون این فیلتر شکن مجهز به کلیه کشور ها است و بسیاری سرور دارد تا شما عزیزان به راحتی بتوانید به آن سرور ها کانکت شوید و استفاده نمایید .

خب بریم سراغ آموزش ، پس با ما همراه باشید ..

چالش جدیدی با جوایز فراوان به نام “چالش تابستان” به بازی اضافه شده است که این چالش برای ریجن آمریکا در دسترس قرار گرفته. در این چالش ماموریت های روزانه ای مشخص می شود که با انجام آن ها امتیاز دریافت می کنید وبا امتیازهای دریافت شده قادر به دریافت جوایز مختلف از جمله ست لباس و اسکین اسلحه خواهید بود!

برای دستیابی به این چالش ابتدا باید با VPN به سرور آمریکا متصل شده و وارد بازی شوید.

پس از ورود به بازی به قسمت رویدادها بروید

آموزش شروع چالش تابستان 98 پابجی موبایل
آموزش شروع چالش تابستان 98 پابجی موبایل

سپس به قسمت رویدادهای زمان دار رفته و رویداد چالش تابستان را باز کنید.

آموزش چالش تابستان 98 پابجی موبایل
آموزش چالش تابستان 98 پابجی موبایل

صفحه اول این چالش مربوط به جوایز قابل دریافت با امتیازهای این چالش است. همانطور که گفته شد مأموریت هایی به صورت روزانه اعلام میشود که با انجام آن ها امتیاز دریافت خواهید کرد. امتیاز های دریافت شده در این بخش قابل تبدیل به جوایز مختلف است.

شروع چالش تابستان 98 پابجی پی
شروع چالش تابستان 98 پابجی پی

بخش دیگر مربوط به مأموریت های روزانه است. در این قسمت مأموریت های روزانه ای قرار می گیرد که در صورت انجام شدن توسط تعداد مشخصی بازیکن جوایز برای تمام افرادی که مأموریت را انجام داده اند قابل دریافت خواهد بود.

شروع چالش تابستان 98 پابجی پی
شروع چالش تابستان 98 پابجی پی

قسمت بعد مربوط به جوایز لاگین روزانه است . با ورود به بازی و مراجعه به رویداد چالش جوایزی را به طور رایگان دریافت خواهید کرد.

ورود به چالش تابستان 98 پابجی موبایل
ورود به چالش تابستان 98 پابجی موبایل

قسمت بعد در مورد درجه شما در بازی است. در هر درجه ای که باشید حداکثر تا دایموند جوایز مختلفی دریافت خواهید کرد.

شروع چالش تابستان 98 پابجی پی
شروع چالش تابستان 98 پابجی پی

آخرین بخش مربوط با مأموریت های کلن است. با انجام مأموریت های روزانه مشخص شده با اعضای کلن جوایز رایگان دریافت خواهید کرد!

آموزش چالش تابستان 98 پابجی موبایل
آموزش چالش تابستان 98 پابجی موبایل

چالش تابستان از امروز شروع شده و پیشنهاد می کنم در این چالش شرکت کنید و از جوایز ارزشمند ورایگان بازی استفاده کنید چرا که برای دریافت این جوایز در حالت عادی باید پول بپردازید!

امیدوارم از مطلب : چالش تابستان پابجی موبایل | نهایت بهره را برده باشید .

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

مطالب مرتبط

season 11

اولین پوستر رسمی PUBG Mobile فصل 11 منتشر شد

درحال ارسال امتیاز دهی کاربران 4.25 (4 رای) بروزرسانی آینده PUBG Mobile 0.16.5 ظاهراً فصل 11 جدیدی را ارائه می دهد که منتظر آن بودیم. طبق ویدیوی جدید leaks که توسط آقای Ghost Gaming ساخته شده است ، بروزرسانی جدید فصل 11 بازی را به همراه خواهد داشت و قرار است بزودی منتشر شود. فصل […]

ماموریت های فصل 10 پابجی موبایل

ماموریت هفته 6 فصل 10 پابجی موبایل

درحال ارسال امتیاز دهی کاربران 5 (1 رای) ترجمه ماموریت های هفته ششم فصل 10 پابجی موبایل: ماموریت های الایت: سه نفر را با ماهیتابه (pan) بکشید. سه دشمن را با وسیله نقلیه بکشید. بیست دشمن را در منطقه Sahmee در نقشه میرامار با اسلحه AR بکشید. در یک بازی میزان 1000 دمیج به دشمنان […]

تخفیف یلدایی

تخفیف خرید یوسی در شب یلدا 98

درحال ارسال امتیاز دهی کاربران 3.67 (3 رای) تخفیف های باور نکردنی ویژه شب یلدا 98 تنها تا شنبه شب فرصت باقیست کد تخفیف 30/000 هزار تومانی ویژه پک 8750 یوسی کد تخفیف 15/000 هزار تومانی ویژه پک 4200 یوسی کد تخفیف 10/000 هزار تومانی ویژه پک 2013 یوسی کد تخفیف 6/000 هزار تومانی ویژه […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید یوسی پابجی موبایل