پابجی همراه زامبی ها وارد می شود

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
پابجی موبایل نسخه 0.14.0
پابجی موبایل نسخه 0.14.0

پابجی موبایل نسخه 0.14.0 همراه زامبی ها وارد می شود

Tencent به دلیل به روزرسانی منظم برای Pubg Mobile با ابتکارهای جالب و هیجان انگیز شناخته می شود برای اینکه بازیکنان را در این بازی پرطرفدار Battle Royale نگهدارد، بنابراین یک بروزرسانی دیگر در راه است.

بروزرسانی در آگَست 2019 منتشر خواهد شد.

بتا 0.14.0 نشان داد که حالت جدید زامبی چگونه است. این حالت “Infection” نامیده می شود و دو تیم زامبی و انسان ها در مقابل هم به مبارزه می پردازند.

یک تیم بازیکنان انسانی خواهند بود و تیم دیگر زامبی ها خواهند بود. آنچه این الگوی جدید را بسیار منحصر به فرد می کند این است که بازیکنان هم اکنون می توانند به جای اینکه فقط برای بقای انسانها بجنگند ، فقط به عنوان زامبی بازی کنند.

بازیکنان می توانند از اسلحه و سلاح های غافلگیرانه برای حمله استفاده کنند در حالی که زامبی ها باید برای حمله به بازیکنان به حملات و توانایی های اصلی خود تکیه کنند. بازیکنانی که توسط زامبی ها کشته می شوند ، به آنها خواهند پیوست. تیمی که تا پایان شمارش معکوس زنده بماند پیروز خواهد شد.

آنها همچنین با سیستم شخصیت جدیدی روبرو می شوند که در آن هر کاراکتر یک مجموعه مهارت تعریف شده دارد که محدود به قسمتی خاص است. یکی از این شخصیت ها ویکتور است.

انتظار می رود با تغییرات گرافیکی بازی منویی ساختار یافته تر و حرکت آسان تر بین منو ها روبرو باشیم.

همچنین بخش انتخاب نقشه کاملا بازسازی شده است.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

مطالب مرتبط

season 11

اولین پوستر رسمی PUBG Mobile فصل 11 منتشر شد

درحال ارسال امتیاز دهی کاربران 4.25 (4 رای) بروزرسانی آینده PUBG Mobile 0.16.5 ظاهراً فصل 11 جدیدی را ارائه می دهد که منتظر آن بودیم. طبق ویدیوی جدید leaks که توسط آقای Ghost Gaming ساخته شده است ، بروزرسانی جدید فصل 11 بازی را به همراه خواهد داشت و قرار است بزودی منتشر شود. فصل […]

ماموریت های فصل 10 پابجی موبایل

ماموریت هفته 6 فصل 10 پابجی موبایل

درحال ارسال امتیاز دهی کاربران 5 (1 رای) ترجمه ماموریت های هفته ششم فصل 10 پابجی موبایل: ماموریت های الایت: سه نفر را با ماهیتابه (pan) بکشید. سه دشمن را با وسیله نقلیه بکشید. بیست دشمن را در منطقه Sahmee در نقشه میرامار با اسلحه AR بکشید. در یک بازی میزان 1000 دمیج به دشمنان […]

تخفیف یلدایی

تخفیف خرید یوسی در شب یلدا 98

درحال ارسال امتیاز دهی کاربران 3.67 (3 رای) تخفیف های باور نکردنی ویژه شب یلدا 98 تنها تا شنبه شب فرصت باقیست کد تخفیف 30/000 هزار تومانی ویژه پک 8750 یوسی کد تخفیف 15/000 هزار تومانی ویژه پک 4200 یوسی کد تخفیف 10/000 هزار تومانی ویژه پک 2013 یوسی کد تخفیف 6/000 هزار تومانی ویژه […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید یوسی پابجی موبایل