رنک آپ کردن در فری فایر

در حال بارگذاری پخش کننده...

رنک آپ کردن ممکن بعضی مواقع اندکی دشوار به نظر برسد.در این مقاله قصد داریم به شما نکاتی را بگوییم که به شما در رنک آپ کردن در فری فایر کمک خواهد کرد. 

به تنهایی بازی نکنید

ممکن است وقتی تنهایی بازی میکند ببرید اما این برد اندکی با شانس همراه بوده چون وقتی تنهایی بازی میکنید ممکن است هر طرف مورد حمله قرار بگیرید. سعی کنید به صورت دو یا چند نفره بازی کنید تا این اتفاق کمتر رخ دهد. همچنین به یاد داشته باشید که افرادی که با آن ها بازی میکنید ثابت باشند تا نوع بازی کردن آن ها را بدانید.

هدف دار بازی کنید

به یاد داشته باشید که فقط در مواقع نیاز وارد درگیری شوید. تنها زمانی به دشمن تیراندازی کنید که مسیر شما را سد کرده باشد و اینکه مطمئن باشید میتوانید آن ها را از بین ببرید. زیرا یکی از مهم ترین نکات برای بالا رفت رنک شما این است که تا انتهای بازی زنده بمانید پس از ریسک کردن پرهیز کنید.

یک منطقه خوب برای فرود پیدا کنید

شما برای رنک آپ باید یه منطقه ی خوب برای فرود آمدن پیدا کنید.توجه کنید که این منطقه نباید زیاد شلوغ باشد.یادتان باشد که شما می خواهید رنک آپ کنید و سریع اول بازی مردن خیلی گزینه خوبی برای این کار نیست.

لوت کردن عاقلانه 

در لوت کردن بعضی اسلحه ها قاعدتا بهتر از اسلحه های دیگر هستند ولی هر اسلحه قلق خاص خودش را دارد و برای بازی کردن با آن اسلحه شما نیاز دارید که تمرین کرده باشید.بعضی از بازیکن ها حتی بدون آن که توانایی بازی کردن با این اسلحه را داشته باشند این اسلحه ها را که بهتر اسلحه فعلیشان است عوض میکنند.این کار معمولا کار اشتباهی است.اگر اسلحه فعلی شما ضعیف تر باشد ولی شما بتوانید از این اسلحه به درستی استفاده کنید بهتر از این است که یک اسلحه که توانایی استفاده از آن را ندارید بردارید.در این بازی بهترین اسلحه ها اسلحه هایی هستند که شما در استفاده از ان ها استاد شده باشید.

هرگز تسلیم نشوید هر باخت یک درس است

شاید این مورد آخر شبیه یک سخن انگیزشی باشد ولی این نکته را باید در نظر بگیریم که بعد از هر باخت روان ما تحت تاثیر قرار میگیرد و اگر روان ما به راحتی تحت تاثیر قرار بگیرد بازی کردن ما بدتر می شود.شما ممکن است 20 مچ را پشت سر هم بروید و هر بیست مچ را ببازید.معمولا افراد در این نقطه دیگر اعتماد به نفس خودشان را از دست میدهند و دیگر ادامه به رنک اپ کردن نمی دهند.سعی کنید بعد ار هر باخت به جای نا امید شدن از باختن خود درس بگیرید و اشتباهات گذشته را بخاطر داشته باشید که دیگر این اشتباهات را تکرار نکنید.

همچنین شما میتوانید نحوه رنک آپ کردن در بازی COD:MOBILE را از اینجا بخوانید.

شما میتوانید نکاتی برای برنده شدن در پابجی را از اینجا بخوانید.

۱ دیدگاه برای “رنک آپ کردن در فری فایر

  1. Arash گفته:

    سلام من توی بازی پابجی مبایل رنک آپ بازی میکنم والانم کاپم آخر M24 هستش الان دیگه انگار کاپم بالا نمیره بااین که همیشه رنک آپ میزنم شما چه توصیه ای میکنین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوستن به لیست زمان موجود شدن به شما اطلاع داده خواهد شد. لطفا ایمیل معتبر جهت اطلاع رسانی ثبت نماید.